Olimpiada

MATEMATIKOS, PASAULIO PAŽINIMO, ANGLŲ IR LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADOS ETAPAI

 

    REGISTRACIJA/AKTYVACIJA

Kings olimpiada siūlo nemokamą registraciją! Norint dalyvauti Kings olimpiadose reikia susikurti asmeninę paskyrą ČIA: http://www.kings.lt/registracija arba paprašyti dalyko mokytojo, kad jis pridėtų naują mokinį savo KINGS Mokytojo paskyroje.

Jei mokinys jau yra dalyvavęs Kings olimpiadose bei turi asmeninę paskyrą, kiekvieno semestro pradžioje užtenka prisijungti prie paskyros ir aktyvuoti savo dalyvavimą pasirinktose olimpiadose. 

 

    PASIRUOŠIMAS 

Kiekvienas mokinys, užsiregistravęs ir išreiškęs norą dalyvauti KINGS olimpiadose, savo semestro kelią pradeda nuo pasiruošimo. Sukurtoje asmeninėje mokinio paskyroje prieš kvalifikacinį etapą yra įkeliamas pasirengiamasis testas tam, kad kvalifikacinio etapo dieną būtų aišku, kaip reikia dalyvauti bei, kokio formato užduotys laukia pirmąjame etape. 

 

    KVALIFIKACINIS OLIMPIADOS TURAS 
Kings olimpiada kvalifikaciniame etape nori suteikti galimybę kiekvienam mokiniui, nepriklausomai nuo akademinių rezultatų, išbandyti savo jėgas. Būtent dėl to, Tarptautinė olimpiada Kings siekia garantuoti kvalifikacinio turo prieinamumą VISIEMS - kvalifikacinis etapas yra visiškai nemokamas ir vyksta internetu! Šiame ture mokiniai turi surinkti atitinkamą skaičių taškų, tikrinant bazines žinias, jog galėtų dalyvauti finaliniame etape, jei norės varžytis dėl geriausių semestro prizų ir diplomų, patvirtinančių pasiektą žinių lygmenį.
 
  2020 metų pavasario semestro kvalifikacinis etapas jau KOVO 2-20 dienomis!
 

    PASIRENGIMAS FINALUI

Po kvalifikacinio etapo mokiniai ir jų mokytojai sužinos testo atsakymus ir savo rezultatus, kuriuos galės matyti savo paskyroje. Mokiniai, surinkę atitinkamą skaičių taškų bus kviečiami dalyvauti finaliniame olimpiados etape. Tam, jog būtų lengviau pasiruošti finalui, visiems į finalą patekusiems ir savo dalyvavimą jame patvirtinusiems mokiniams bus pateiktas dar vienas pasirengiamasis testas, atitinkantis finale pateikiamų užduočių sudėtingumo lygį. 

 

 

 

 

DĖL COVID-19 PASIKEITĖ OLIMPIADOS FINALO TVARKA
(SPAUSTI)

 

 

 

 

 

     OLIMPIADOS FINALINIS TURAS

 

 

Matematikos, pasaulio pažinimo, anglų ir lietuvių kalbos olimpiada Kings rengia antrajį olimpiados turą - finalą - ypatingą sumaniausių kingsiečių šventę! Šiame etape susirungia geriausi kvalifikacinio (internetinio) olimpiados turo dalyviai, siekiantys įrodyti savo žinias bei išbandyti jėgas neįprastoje akademinėje aplinkoje, sprendžiant loginio mąstymo ir analitinių gebėjimų reikalaujančias užduotis. Kings olimpiada suteikia galimybę dalyviui finalo metu apsilankyti universitetuose ir kitose aukštojo mokslo mokyklose. Finalai vyksta septyniuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Utenoje. Finalinis olimpiados etapas yra apmokestinamas dalyvio mokesčiu, kuris yra skirtas padengti administracinėms, užduočių rengimo, prizinio fondo ir kt. išlaidoms.
 Anglų kalbos finalas - BALANDŽIO 4 D.
 Matematikos finalas - BALANDŽIO 25 D.
 Lietuvių kalbos finalas - GEGUŽĖS 2 D.
 Pasaulio pažinimo finalas - vyksta tik rudens semestre. 
 

 

APDOVANOJIMAI

 

KVALIFIKACINIS OLIMPIADOS ETAPAS

Visi kvalifikacinio etapo dalyviai po rezultatų paskelbimo savo mokinio paskyroje gauna el. sertifikatą, patvirtinantį dalyvavimą tarptautinės olimpiados kvalifikaciniame etape. 

FINALAS

Kings olimpiada visiems finalo dalyviams finalo metu įteikia tušinukus ir sertifikatus, patvirtinančius dalyvavimą finaliniame olimpiados etape. Kito semestro pradžioje į finalistų mokyklas atvežami/atsiunčiami diplomai visiems finalistams, patvirtinantys pasiektą žinių lygį. 

 

Matematika

REZULTATAS
DIPLOMAS
 82-100% bendra taškų suma  I-ojo lygmens diplomas
 52-81% bendra taškų suma  II-ojo lygmens diplomas
 32-51% bendra taškų suma  III -ojo lygmens diplomas
 1-31% bendra taškų suma  Sertifikatas

 

Anglų kalba

REZULTATAS
DIPLOMAS
 94-100% bendra taškų suma  I-ojo lygmens diplomas
 58-93% bendra taškų suma  II-ojo lygmens diplomas
 37-57% bendra taškų suma  III-ojo lygmens diplomas
 1-36% bendra taškų suma  Sertifikatas

 

Lietuvių kalba 

REZULTATAS
DIPLOMAS
 94-100% bendra taškų suma  I-ojo lygmens diplomas
 58-93% bendra taškų suma  II-ojo lygmens diplomas
 37-57% bendra taškų suma  III-ojo lygmens diplomas
 1-36% bendra taškų suma  Sertifikatas

 

Pasaulio pažinimas (vyksta tik rudens semestre)

REZULTATAS
DIPLOMAS
 94-100% bendra taškų suma  I-ojo lygmens diplomas
 58-93% bendra taškų suma  II-ojo lygmens diplomas
 37-57% bendra taškų suma  III-ojo lygmens diplomas
 1-36% bendra taškų suma  Sertifikatas

 

NUGALĖTOJAI

Visas prizinis fondas yra skirtas matematikos, pasaulio pažinimo, anglų ir lietuvių kalbos olimpiadų dalyviams. Kiekvienoje klasės grupėje yra po tris laimėtojus (tai dalyviai, surinkę daugiausiai taškų savo grupėje).

Kiekvienais moklso metais Kings olimpiada išdalina net 174 prizus! 2020 metų pavasario sezono olimpiadų prizai:

I-oji vieta - Momentinis fotoaparatas (x27); 

II-oji vieta - Belaidės ausinės (x27);

III-oji vieta - Išmanioji apyrankė (x27)

 

TRADICIJOS

 

Kings olimpiada didžiuojasi mokinių akademiniais pasiekimais! Tam, kad siekti geriausių rezultatų kartu būtų smagiau yra puoselėjamos KINGS bendruomenės tradicijos, suvienijančios ir palaikančios Kingsiečius! 

 

    KINGS komanda lanko finalistus mokyklose! 

Jau septynis semestrus KINGS komanda iškeliauja į savaitę trunkančią kelionę po Lietuvos mokyklas, kai lankomos pačios aktyviausios Lietuvos mokyklos ir iškilmingai įteikiami diplomai finalistams!

    

 

     KINGS olimpiada siekia įamžinti visas akimirkas! 

KINGS Lietuva Facebook puslapyje galima rasti tūkstančius nuotraukų! Kiekviena olimpiada yra fotografuojama ir nuoširdžiai stengiamasi užfiksuoti kiek įmanoma daugiau emocijų - nuostabos, šypsenų, susimąstymo ir kitų pačių šauniausių akimirkų. 

 

 

 


 - SU JUMIS IR DĖL JŪSŲ! TOBULĖKIME IR AUKIME KARTU!