Kings olimpiados finalas 2020

APIE 2020 PAVASARIO SEMESTRO OLIMPIADOS FINALUS

 

Siekdami užtikrinti nuolatinį ir nenutrūkstamą mokinių tobulėjimą bei gebėjimų tikrinimą ir reaguodami į pasaulyje susiklosčiusią situaciją dėl užkrato plitimo, 2020 metų pavasario semestro KINGS olimpiadų finalus organizuojame www.kings.lt platformoje. 

Daugiau nei tris metus, 8 semestrus, universitetų auditorijose vykę KINGS olimpiados finalai persikelia į virtualią platformą, siekiant užtikrinti dalyvių sveikatos apsaugą bei atliepti šalyje vyraujančias virtualaus nuotolinio mokymo tendencijas. Turėdami daugiametę patirtį žinių patikrinime, naudingo ir įdomaus turinio kūrime bei motyvacijos skatinimo ugdyme, visas jėgas sutelkėme į internetu organizuojamo olimpiados finalo kūrimą. 

Pristatome naujienas!

 

GALIMYBĖ DALYVAUTI IŠ NAMŲ IR PASIRUOŠIMAS DALYVAVIMUI

 

    KVIETIMAS Į OLIMPIADOS FINALĄ

Dalyvauti olimpiados finale kviečiami visi kvalifikacinio etapo dalyviai, surinkę 50 % ir didesnį norminį įvertinimą. 

 

 

    DALYVAVIMO PATVIRTINIMAS 
 
Norint patvirtinti dalyvavimą olimpiados finale, užtenkta atlikti dalyvio mokestį pagal dalyvio kodą ir papildomai niekur registruotis nereikia.
 
Finalinis olimpiados etapas yra apmokestinamas dalyvio mokesčiu, kuris yra skirtas padengti administracinėms, užduočių rengimo, prizinio fondo ir kt. išlaidoms.
Aktyvuodami dalyvavimą finale, www.kings.lt puslapyje esančiame laukelyje, ,,Pasitikrink savo rezultatą" suveskite asmeninį dalyvio kodą ir paspauskite mygtuką ,,Tikrintis". Jei kvalifikacinio turo dalyvio rezultatas atitinka finalo kriterijų, galite spausti ,,Apmokėti" dešinėje puslapio pusėje. Dalyviai, kurie dalyvavo ne vieno dalyko kvalifikaciniame etape, skirtingų dalykų finaluose gali dalyvauti su taikoma nuolaida. 
 
Tikslius žingsnius, kaip patvirtinti dalyvavimą olimpiados finale, galite rasti čia
 

    PASIRENGIMAS FINALUI

Atlikus finalo dalyvio mokestį, mokinio paskyroje automatiškai aktyvuojami finalo pasirengiamieji testai. Sprendžiant šiuos testus, mokinys gali ne tik geriau pasiruošti artėjančiam finalui, bet ir įvertinti, kokio sudėtingumo ir formato užduotys laukia finale. Primename, kad pasirengiamuosiuose testuose pateikiamos pavyzdinės, ankstesnių finalų užduotys. Finalo metu pateikiamas didesnis užduočių kiekis bei laiko sprendimui suteikiama daugiau. 

 

OLIMPIADOS FINALO UŽDUOČIŲ FORMATAS IR ATLIKIMAS

 

    FORMATAS
 
 Užduotys pateikiamos KINGS elektroninėje testavimo platformoje 2-12 klasių mokiniams nuo balandžio 4  iki balandžio 25 dienos.
 
Kiekvienos klasės dalyvių matematikos olimpiadoje laukia 15 užduočių, anglų ir lietuvių kalbų olimpiadose po 50 užduočių testo formatu, kuriose reikia pasirinkti 1 teisingą iš 4 galimų variantų. 
 
Taip pat kiekvieno dalyko olimpiadoje pateikiamos 1-2 atvirto tipo atsakymo reikalaujančios užduotys. Kalbų olimpiadose, tai - rašinys ar laisvo stiliaus esė, matematikos - uždavinio sprendimo logikos paaiškinimas. 
 
 ATLIKIMO SĄLYGOS
 
Kiekvienas dalyvavimą olimpiados finale aktyvavęs mokinys, gali atlikti finalo užduotis balandžio 4 - 25 dienomis jam patogiu metu. 
Tam reikia prisijungti prie savo asmeninės mokinio paskyros www.kings.lt svetainėje su tuo dalyvio kodu, kuriuo buvo atliktas kvalifikacinis olimpiados etapas ir atliktas apmokėjimas.
 
Plačiau apie tai, kaip prisijungti ir atlikti finalo testą - skaityk čia.
 
Pamiršus slaptažodį, visada galima jį atkurti čia: pamiršau slaptažodį
Prisijungus prie mokinio paskyros pats pirmas langas skirtas olimpiados finalo atlikimui - beliks tik pasirinkti, kurio dalyko olimpiadoje dalyvausite!
 Kadangi tai yra nuotolinis žinių pa(si)tikrinimo būdas, griežtai rekomenduojame nesinaudoti pagalbinėmis priemonėmis ir kitų asmenų pagalba. Akademiniame tobulėjimo kelyje yra ypatingai svarbu būti sąžiningam prieš patį save tam, kad objektyviai įsivertintumei asmenines žinias ir galėtumei siekti dar didesnio žinojimo. Tam, kad dalyviai turėtų motyvaciją būti sąžiningi, pakeista prizų skyrimo tvarka.
 

PRIZAI

 

Atsižvelgiant į tai, kad šiame semestre keičiamas olimpiados finalo formatas, sukurta nauja motyvuojančių ir apdovanojančių prizų skyrimo tvarka - pelnyti prizą šansai išauga!

 Visi prizai skiriami atsitiktinės atrankos būdu - būtent tam, kad visi dalyviai turėtų vienodus šansus laimėti. O prizų fondas, kaip niekad didelis tam, kad kuo daugiau laimėjusių būtų!

Sėkmingai išbandę savo jėgas, KINGS dalyviai atsitiktine tvarka pasidalins šiuos prizus: 

  Kiekvienas dalyvavimas skirtingų dalykų olimpiadose padidina tikimybę laimėti, ar ne, matematikai? 

 

APDOVANOJIMAI

 

Apdovanojimai skirti įvertinti akademiniams mokinių pasiekimams. 

Pasitelkiant virtualią testavimo platformą, kiekvienas mokinys turės atskleisti savo kūrybingumą, atliekant atviro atsakymo reikalaujančias užduotis.

 

Mokinių surinkusių 3-ose olimpiadose didžiausią įvertinimą savo amžiaus grupėje (trijų olimpiadų taškų suma) darbai bus vertinami, įskaitant ir papildomas užduotis. 

 

 Didžiausią taškų skaičių surinkę 3-jų olimpiadų pagrindinėse ir papildomose užduotyse mokiniai bus apdovanoti Bronislovo Burgio paramos ir labdaros fondo įsteigtomis piniginėmis premijomis! Premijų sumos paskirstymas priklauso nuo bendro dalyvių skaičiaus kiekvienoje klasėje. Vienos įsteigtos premijos dydis - 100 eurų!

 

Bendra premijų fondo vertė 2020 pavasario semestro gabiems mokiniams 2500 eurų!


Visi olimpiados dalyviai gauna diplomus, patvirtinančius pasiektą žinių lygmenį olimpiadoje. Diplomai mokiniams pristatomi į mokymo įstaigas kito akademinio semestro pradžioje. 

Matematika

REZULTATAS
DIPLOMAS
 82-100% bendra taškų suma  I-ojo lygmens diplomas
 52-81% bendra taškų suma  II-ojo lygmens diplomas
 32-51% bendra taškų suma  III -ojo lygmens diplomas
 1-31% bendra taškų suma  Sertifikatas

 

Anglų kalba

REZULTATAS
DIPLOMAS
 94-100% bendra taškų suma  I-ojo lygmens diplomas
 58-93% bendra taškų suma  II-ojo lygmens diplomas
 37-57% bendra taškų suma  III-ojo lygmens diplomas
 1-36% bendra taškų suma  Sertifikatas

 

Lietuvių kalba 

REZULTATAS
DIPLOMAS
 94-100% bendra taškų suma  I-ojo lygmens diplomas
 58-93% bendra taškų suma  II-ojo lygmens diplomas
 37-57% bendra taškų suma  III-ojo lygmens diplomas
 1-36% bendra taškų suma  Sertifikatas

 KINGS - SU JUMIS IR DĖL JŪSŲ! TOBULĖKIME IR AUKIME KARTU!